Trevi ME-3105

• za velmi příznivou cenu
    • Velice praktický a užitečný dárek dárek
    • Koupila jsem dva kusy a spokojenost
    • žádná nevýhoda
    • Koupila jsem dva kusy Trevi ME 3105 . Důkladně jsem je vyzkoušela. Stály vedle sebe dlouho tři dny. Předpověď počasí však shodná nebyla.Například: Jeden ukazoval ikonu sluníčka a druhý mráčky. Z toho usuzuji, že předpověď počasí spolehlivá nebude. Ale zobrazení času funguje na vteřinu shodně a perfektně.

Radiem řízený čas, na vteřiny přesný. O spolehlivosti předpovědi počasí mám pochybnosti, protože jsem srovnávala dva produkty a každý ukazoval jiné předpověďní ikony.

Typ produktu
meteostanice

Zařízení Trevi ME-3105 je univerzální a prostorově nenáročný digitální budík, který měří a zobrazuje nejen čas, teplotu a vlhkost vzduchu, ale také předpovídá počasí na příštích 12 hodin. Intuitivní symboly počasí označují, na co se můžete připravit z ohledem na počasí a oblečení. Díky integrovanému zobrazení data vždy přesně víte, kdy bude svítit slunce.

Digitální budík s meteostanicí ME-3105 zobrazuje i aktuální fázi měsíce v noci. Kdo si brzy ráno potřebuje ještě několik minut přispat, bude vděčný za příjemnou snooze funkci budíku Trevi pro opakované buzení.

Dostupné barvy: černá, zelená, oranžová, modrá

• Sam se nastavi,hezky sviti,pocasi predpovida dobre
    • Funkce budiku je slozita na nastaveni,dele trva nez chytne signal