Trenkle B 805

Barometr s teploměrem ve tvaru pestrobarevné dřevěné chaloupky.Bude-li pěkné počasí, z chaloupky vystoupí panenka, bude-li ošklivo ukáže se panáček. Klasika Materiál: dřevo...
Garantovaný nákup z hodinky-sperky.cz

Rozsah měřitelné teploty
ano °C

• , zakoupeno v hodinky-sperky.cz

• Jsou pěkné, barevné, líbí se mi
    • Hned první den jsem nastavila panenku, protože bylo pěkně. A panenka je venku dosud, i když už několikrát pršelo a zase bylo pěkně. Prostě to nefunguje.

Jako dekorace pěkné, funkčnost žádná.

• , zakoupeno v TVOJEHODINKY.CZ

• pěkný kýč :-)
    • líbivé pro děti
    • není moc kvalitní
    • teploměr je nakřivo

docela pěkný domeček, chvíli snad vydrží
    ještě jsme nezkoušeli

• , zakoupeno v Hodiny-zlato.cz

• Ukazuje přesně lépe než digitální.
    • Žádné jsem nenašla.

Jsem s produktem velmi spokojena je to zároveň hezká dekorace.

Rozsah měřitelné teploty

• Funkce: předpověď počasí

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v hodinky-sperky.cz

• Jsou pěkné, barevné, líbí se mi

Jako dekorace pěkné, funkčnost žádná.

• , zakoupeno v TVOJEHODINKY.CZ

• pěkný kýč :-)
    • líbivé pro děti
    • není moc kvalitní
    • teploměr je nakřivo

docela pěkný domeček, chvíli snad vydrží
    ještě jsme nezkoušeli

• , zakoupeno v Hodiny-zlato.cz

• Ukazuje přesně lépe než digitální.
    • Žádné jsem nenašla.

Jsem s produktem velmi spokojena je to zároveň hezká dekorace.