TFA 30.1035

Skladem • 1 varianta60 Kč94 % • 4 228 recenzíDalší informace

Typ produktu
meteostanice

• , zakoupeno v Hodinářství.cz

• Je to již náš druhý produkt stejného typu.Ten minulý sloužil mnoho let:)
  • , zakoupeno v Timkutil.cz

Už jsem teploměr měl, ale přestal fungovat, tak jsem objednal druhý.

• Vyborna věc proto jsem si ji koupil
    • Žadne zápory jsem nezaznamenal.

Vybral jsem si jej proto že se mi líbil. Doporučuji všem.

Typ produktu
meteostanice

Digitální teploměr na okno TFA 30.1035 VISION SOLAR s velkým a přehledným displejem (97 x 85 mm) se na první pohled odlišuje od ostatních okenních teploměrů solárním panelem, který "ekologicky" dobíjí přiloženou nabíjecí baterii. Teploměr si pamatuje maximální a minimální naměřené hodnoty a automaticky je sám resetuje (max. v 8 hodin ráno a min. v 20 hodin večer). Na přístroji lze přepínat mezi stupni Celsia a stupni Fahrenheit.

Unikátní funkcí přístroje je automatická detekce šera a zapnutí podsvětlení. Uživatel má možnost si sám rozhodnout, jestli bude podsvětlení zapnuto automaticky tehdy, pokud přístroj detekuje šero a nebo jestli bude zařízení spínat osvětlení v ECO módu, tedy pouze od 5:00 do 9:00 a od 19:00 do 23:00 (samozřejmě v tomto režimu musí být správně nastavený čas).

Střední část displej zobrazuje aktuální teplotu a ve spodní části jsou zobrazeny min. a max. naměřené hodnoty. Teploměr je odolný povětrnostním vlivům, na okno se nalepuje jen jeho držák, do kterého se teploměr zasune. Při umývání okna se zase může vysunout a na okně je pouze držák. Ideální teploměr pro plastová okna, není totiž potřeba nic vrtat, šroubovat atd.

Technické informace

• Rozsah měření: -25 °C až +70 °C
  • Přesnost měření: od 0 °C do 50 °C je to +/-1 °C, jinak +/- 1,5 °C
  • Rozměry: 120 x 92 x 26 mm
  • Hmotnost: 130 g
  • Napájení: 1x 1,2 V AAA dobíjecí baterie (dodávána v příslušenství), 1x 1,5 V AAA baterie (dodávána v příslušenství)

3zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Hodinářství.cz

• Je to již náš druhý produkt stejného typu.Ten minulý sloužil mnoho let:)
  • , zakoupeno v Timkutil.cz

Už jsem teploměr měl, ale přestal fungovat, tak jsem objednal druhý.

• Vyborna věc proto jsem si ji koupil
    • Žadne zápory jsem nezaznamenal.

Vybral jsem si jej proto že se mi líbil. Doporučuji všem.

• Teploměr je na oknu čitelný.
    • Pamatuje si max i min teploty.
    • Samočinné podsvícení.
    • Režim "ecco." (Zkracuje dobu svícení.)
    • Solární napájení accu.
    • Jednoduchá instalace na okno.
    • Jednoduché intuitivní nastvavení. (Pouze seřídit čas.)
    • Pěkný desing.
    • Nenabíjel se = uvnitř byl 1.Ks alkalické AA + 1.Ks accu!
    • Po roce zcela odešlo svícení.

Chtěl jsm pěkný okenní teploměr.
    Tento mi vyhovoval finkcí i vzhledově.
    Bohužel kvalita není, jako by za tuto cenu očekával.
    Na instalovaný teploměr nepršelo, přesto po roce zcela odešlo svícení. (Nesvítí zkusmo ani s nabitými accu.)
    V originálním teploměru bylo potřeba vyměnit baterii za akumulátor. (Nepochopitelné.) :(
    Teplotu měří spolehlivě.
    Za tmy je třeba si "posvítit baterkou."
    Mám jestě bezdrátový teploměr s čidlem (za výrazně nižší cenu,) a ten již funguje 7.let!
    Tento výrobek bych si podruhé nezakoupil.

• , zakoupeno v Conrad

• Funguje, jak má, mám už druhý kus, první pravda po roce odešel, ale dostal jsem nový obratem a zatím dobrý, funguje dodnes. A koupil jsem si i další na chalupu.
    • Malé pozorovací úhly, odhadem tak 40°

Celkém použitelný produkt. Cena by mohla být nizší.

• , zakoupeno v Conrad

• viditelnost displeje

• , zakoupeno v Alza.cz

• zajímavý design, dobrá čitelnost údajů, podsvícený display, jednoduchá nastavitelnost
    • zatím nevím

funkční a jednoduchý přehled vnitřní a vnější teploty, efektní nasvícení displaye ve tmě, v návodu by mohlo být popsáno odejmutí zadního krytu, sic je to jednoduché

• , zakoupeno v METEOshop.cz

• Spokojenost po všech stránkách

Byl pro mě velmi zajímavý,produkt jsem přilepil podle návodu na kuchyňské okno do stínu, sám se s kalibroval a zatím funguje bez problému (4 dny). Po této krátké době používání mohu teto produkt doporučit,ale čas ukáže jak je kvalitní až bude pracovat delší dobu- 1 rok...Jinak služby při objednání jsou na veliké úrovni není co vytknout.

• Na obrázku vypadá velice dobře.
    • Když jsem si produkt zakoupil tak po čase přestal svítit a indikátor začal ukazovat vybitou baterii i když je napájená solarním osvětlením.

Za ty peníze seženete lepší a kvalitnější.

• Design
    • Udávaná přesnost +- 1st.C. Skutečná -2 st.C.
    • Nečitelnost ve tmě za oknem

Teploměr doporučuji koupit pouze jako designový doplněk ať za okno nebo do bytu.

Za prodejní cenu by mohl patřit k přesnějším.

Nepřesnost se vyskytla u 3ks. Nešlo tedy o ojedinělý problém. Doporučil bych výrobci o upřesnění tolerance měření, protože toto je podle mne klamání kupujícího. To obyčejný dřevěný teploměr za 20.- kč mi měří přesněji. To je smutné.....

Pokud člověk chodí pravidelně ráno do práce, je od podzimu do jara ráno nepoužitelný, protože vychází ještě za tmy. (myslím, že si ho člověk kupuje proto, aby věděl kolik je venku stupňů a jak se má obléci)

Vráceno do e-schopu Mall.cz, který chválím za bezproblémový a vstřícný přístup k zákazníkovi.