TechnoLine WS 6462

Meteostanice TECHNO LINE WS 6462 Meteostanice se může pochlubit velkým přehledným displejem. Na tomto displeji je možné zobrazovat animované ikony s předpovědí počasí. Pro...
1 179 Kč
Garantovaný nákup z Harmony shop

Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 19 756 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč94 % • 28 822 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta99 Kč100 % • 1 315 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč84 % • 6 732 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta60 Kč96 % • 2 035 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta60 Kč100 % • 85 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč97 % • 47 685 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč100 % • 911 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč97 % • 26 291 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč97 % • 6 165 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 3 053 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč93 % • 2 906 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta85 Kč96 % • 227 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 variantaZdarma87 % • 280 799 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč92 % • 19 020 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč97 % • 96 962 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč92 % • 512 314 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta99 Kč92 % • 17 422 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč80 % • 7 415 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 5 385 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace

Typ produktu
meteostanice
Rozsah měřitelné teploty
-40 až +70 °C °C

• , zakoupeno v OKAY.cz

• Přesný, přehledný, dobře čitelný.
  • , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• přehledný
    • předpověď počasí k ničemu, ale aspoň docela hezká animace, která displej "oživí" :)
    • hůře čitelný displej při pohledu zespodu, přičemž při pohledu svrchu (pod stejným úhlem) se tento negativní efekt neobjeví - nutno zohlednit při umístění stanice

Hledal jsem skutečně dlouho, než jsem našel tento přístroj. Líbí se mi zejména jeho přehlednost. Barevné rozlišení vnitřních a venkovních hodnot je dobře vymyšlené, vše je zřejmé na první pohled. Nastavení jasu displeje je také velmi užitečná funkce. Mě zajímá hlavně měření teploty a musím říct, že čidla jsou poměrně přesná. Vlhkost vzduchu je pro mě doplňková informace, fáze měsíce příjemný bonus, aspoň nemusím listovat v kalendáři.
    Počasí předpovídá stejně blbě jako všechny ostatní "meteostanice" založené na tomto principu (změna tlaku). Ale to mi nevadí, s tím jsem počítal, na předpověď počasí mám apky v mobilu.

ONLINESHOP.cz (prodejce)

děkujeme za Vaši recenzi produktu, přejeme pěkný den a budeme se těšit na Vaše další nákupy.
    ONLINESHOP.cz

Typ produktu
meteostanice
Rozsah měřitelné teploty
-40 až +70 °C °C

Meteostanice TECHNO LINE WS 6462

Meteostanice se může pochlubit velkým přehledným displejem.

Na tomto displeji je možné zobrazovat animované ikony s předpovědí počasí.

Pro houbaře nebo rybáře může být zajímavá i funkce zobrazení aktuální fáze Měsíce.

Na přístroji je možné také měřit barometrický tlak či nastavit 12ti nebo 24hodinový formát.

Meteostanice TECHNO LINE WS 6462

Meteostanice se může pochlubit velkým přehledným displejem.

Na tomto displeji je možné zobrazovat animované ikony s předpovědí počasí.

Parametry produktu:

• velikost displeje [mm]: 126 x 79
  • rozsah měření teplot vnitřní [˚C]: -9,9/+50
  • rozsah měření teplot vnější [˚C]: -40/+70
  • rozměry 158x113x39
  • lze napájet bateriemi či síťovým adaptérem

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta99 Kč92 % • 19 020 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta79 Kč94 % • 731 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v OKAY.cz

• Přesný, přehledný, dobře čitelný.
  • , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• přehledný