renkforce WH 2300

• Měří opravdu všechno
    • Poměrně jednoduchá instalace
    • Český návod
    • Pár detailů v návodu se neshoduje s realitou
    • Na displeji je opravdu mnoho informací a působí lehce nepřehledně. Špatné pozorovací úhly. Na mě příliš výrazné podsvícení.

S meteostanicí jsem zatím spokojen. Chtěl jsem mít přehled o větru a srážkách a přesně to mám. Sestavení je celkem jednoduché, po spuštění vše funguje jak má. Jen mám problém s natočením větroměru na sever. Podle návodu má být na přístroji značka, ale nic takového jsem neobjevil.

• sbírá mnoho veličin - pro někoho může být i nevýhoda
    • různé varianty montáže - materiál součástí
    • nejsem si jistý životností stožáru a chybí mi tam nějaké fixace spoje obou kusů trubky

Typ produktu
meteostanice

Venkovní solární senzor·Intenzita osvětlení a UV indexu·Možnost online naměřených dat Pro provoz meteostanice se 3x AA baterie. Baterie nejsou součástí dodávky. Vč. Teploměr/vlhkoměr · Dešťový senzor · Anemometr · Solární modul · Montážní materiál pro venkovní senzor (2x kovová trubka, U-držák, kabel, kovové úchyty, šrouby, matice) · 2 speciální akumulátory pro venkovní senzor · CD se softwarem · Kabel USB PC s operačním systémem Windows systém (Windows XP a novější)

• Měří opravdu všechno
    • Poměrně jednoduchá instalace