Reklama

JVD RB3566.2

Seznamte se s meteorologickou stanicí nové generace s úžasně čitelným podsvíceným displejem, díky kterému budete mít všechny potřebné informace pěkně přehledně a pohromadě...
1 590 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z Koupim-hodinky.cz

Nejlevnější nabídky (7)

JVD RB3566.2

Meteostanice JVD RB3566.2
1 465 Kč
Meteostanice JVD RB3566.2
Meteorologická stanice JVD RB3566.2
1 590 Kč
Do obchodu
Meteorologická stanice JVD RB3566.2
JVD RB3566.2
1 590 Kč
JVD RB3566.2
Rádiem řízená meteostanice JVD RB3566.2 + dárek zdarma
1 590 Kč
Rádiem řízená meteostanice JVD RB3566.2 + dárek zdarma
JVD Stříbrná barevná rádiem řízená meteorologická stanice JVD RB3566.2 meteo
1 590 Kč
JVD Stříbrná barevná rádiem řízená meteorologická stanice JVD RB3566.2 meteo
JVD Stříbrná barevná rádiem řízená meteorologická stanice JVD RB3566.2 ( )
1 590 Kč
JVD Stříbrná barevná rádiem řízená meteorologická stanice JVD RB3566.2 ( )
JVD Stříbrná barevná rádiem řízená meteorologická stanice JVD RB3566.2 ( )
1 590 Kč
JVD Stříbrná barevná rádiem řízená meteorologická stanice JVD RB3566.2 ( )

Recenze (0)

JVD RB3566.2

Hodnocení produktu

JVD RB3566.2

0 %
zatím bez hodnocení

Zatím žádné recenze

Nikdo zatím k tomuto produktu recenzi nepřidal. Buďte první a pomozte ostatním s výběrem.

Popis produktu

Seznamte se s meteorologickou stanicí nové generace s úžasně čitelným podsvíceným displejem, díky kterému budete mít všechny potřebné informace pěkně přehledně a pohromadě. Stanice nabízí rádiem řízený čas, vnitřní i venkovní teplotu, ukazatel vlhkosti a dokonce i fáze měsíce. Nesmí chybět budík s postupným zesilováním buzení.

Stanici je možné napájet dvěmi tužkovými bateriemi a nebo elektřinou ze sítě pomocí adaptéru, který je součásti balení. Pokud je stanice napájená bateriemi, svit displeje je snížený a rozsvítí se až po stisku tlačítka na horní části přístroje. Při povozu na elektřinu svítí stanice intenzivně a jasně.

Klíčové vlastnosti:

  • jasný a přehledný LCD displej
  • rádiem řízený čas
  • předpověď počasí
  • možnost výběru °C / °F
  • vnitřní i vnější teplota a vlhkost
  • měsíční fáze
  • paměť pro uchování údajů o minimální a maximální teplotě
  • funkce denního alarmu
  • 2x budík s opakováním (funkce snooze)
  • ukazatel slabé baterie (hlavní jednotka stanice, venkovní bezdrátové čidlo)
  • 1x bezdrátové venkovní čidlo součástí balení
  • den v týdnu (5 jazykových variant)
  • Rozměry: 173 x 148 x 24 mm
  • Barva: stříbrná

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

JVD RB3566.2
1 590 Kč
JVD RB3566.2

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jejich 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Parametry produktu

Výrobce

Poradna

JVD RB3566.2

{"Oblíbené kategorie":[["Svícny","https://svicny.heureka.cz/"],["Školní kapsáře","https://detske-kapsare.heureka.cz/f:19632:995541/"],["Vysavače","https://vysavace.heureka.cz/"],["Pomazánková","https://pomazankova-masla.heureka.cz/"],["Zahradní krmítka a budky","https://krmitka-a-budky-pro-ptaky.heureka.cz/"],["Nejlevnější letní osobní pneumatiky","https://pneumatiky.heureka.cz/f:5428:100822;p:1/"],["Vánoční osvětlení Esotec","https://vanocni-osvetleni.heureka.cz/f:26554:38796358/"],["Peněženky s popruhem","https://penezenky.heureka.cz/f:38419:1/"],["Sítě proti hmyzu na balkonové dveře","https://site-proti-hmyzu.heureka.cz/f:42560:1/"],["Letní osobní pneumatiky R22","https://pneumatiky.heureka.cz/f:5428:100822;5437:26503/"]],"Vybrané značky":[["Meteostanice Muse","https://meteorologicke-stanice.heureka.cz/f:2718:86759676/"],["Meteostanice Viking","https://meteorologicke-stanice.heureka.cz/f:2718:172548/"],["Meteostanice Sapro","https://meteorologicke-stanice.heureka.cz/f:2718:44080067/"],["Meteostanice Blaupunkt","https://meteorologicke-stanice.heureka.cz/f:2718:2916417/"],["Meteostanice Bot","https://meteorologicke-stanice.heureka.cz/f:2718:54245802/"]],"Jak vybrat nejlépe":[["Jak vybrat dětské ponožky?","https://www.heureka.cz/a/jak-vybrat-detske-ponozky-c1576-21630/"],["Jak vybrat satelitní anténu","https://www.heureka.cz/a/jak-vybrat-satelitni-antenu-c694-21906/"],["Jak vybrat kojenecký župan nebo pyžamo?","https://www.heureka.cz/a/jak-vybrat-kojenecky-zupan-nebo-pyzamo-c3738-21153/"]],"Vybrané produkty":[["Meteor Dribble","https://basketbalove-mice.heureka.cz/meteor-dribble/"],["Karton P+P Sloha A4 na výkresy Picasso Aurora","https://desky-na-vykresy.heureka.cz/karton-p-plus-p-sloha-a4-na-vykresy-picasso-aurora/"],["Beppy menstruační kalíšek orange střední","https://hygienicke-kalisky.heureka.cz/beppy-menstruacni-kalisek-orange-stredni/"],["ÉLAN After Wax Protection Serum podepilační regenerační sérum 50 ml","https://osetreni-pokozky-po-depilaci-a-epilaci.heureka.cz/elan-after-wax-protection-serum-podepilacni-regeneracni-serum-50-ml/"],["Brilagi BG0472","https://petrolejove-lampy.heureka.cz/brilagi-bg0472/"],["SES Apple MacBook 14\" černý 9868","https://brasny-batohy-notebooky.heureka.cz/ses-apple-macbook-14-cerny-9868/"],["OEZ 40578 RZG-N-1S8","https://rozvadece.heureka.cz/oez-40578-rzg-n-1s8/"]],"Doporučujeme":[["Apple iPhone 15","https://mobilni-telefony.heureka.cz/f:26540:51662741/"],["Parfémy","https://parfemy.heureka.cz/"],["Bazény","https://bazeny.heureka.cz/"],["PlayStation 5","https://herni-konzole.heureka.cz/playstation-5/"],["Lego","https://lego.heureka.cz/"],["Zahrada","https://zahrada.heureka.cz/"],["Nábytek","https://nabytek.heureka.cz/"],["Oblečení a móda","https://moda.heureka.cz/"]]}