Emos TD-117AB

- kompaktní rozměr - současné zobrazení vnitřní a venkovní teploty...
Doprava 80 Kč,Více než měsíc
Doporučená nabídka Elektro Oáza

Více než měsíc • 1 varianta80 Kč91 % • 10 381 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta85 Kč95 % • 216 recenzíDalší informace

- kompaktní rozměr - současné zobrazení vnitřní a venkovní teploty...

Typ produktu

• , zakoupeno v Benco

Dárek

• přehlednost ukazovaných údajů, dobrá cena
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• Teploty vnějš.+vnitř.souhlasí dle porovnání i jiných teploměrů. Slušná cena s 2 teploměry s vn.čidlem+hodinami+datumem+budíkem+2 placaté baterie.
    • Vlhkoměr je odlišný o cca 15% oproti jinému vedle sebe. Meteo symboly nic nestanovují, jen týden od zprovoznění neustále přeblikávají všechny varianty.

Typ produktu
bateriové
Podsvícení displeje
Předpověď počasí

• kompaktní rozměr
  • současné zobrazení vnitřní a venkovní teploty

• Čitelný displej, funguje roky
    • Spotřeba baterií (nutno upravit na 2xAA)

Překvapuje mě, že se ten šunt prodává už 6 (nebo víc) let. Já už ho mám tak dlouho a to jen proto, že jsme ji upravili na větší baterie (2xAA) - s těmi vydrží snad 2 roky - původní malé baterie se měnili co měsíc.

• dobrá cena
    • přehlednost
    • Jednoho dne se meteostanice rozhodla, že chce každý měsíc nové baterie. Otesánek.

Meteostanice šla do kontejneru, už sežrala víc peněz za baterie, než kolik sama stála. Značka EMOS u mě skončila, mám od nich 3 výrobky, ze všech jsem zklamaný.

• vše funguje jak má
    • baterie vydrží maximálně 2 měsíce

Je třeba rozebrat a vytáhnout vodiče na napájení a připojit k normálním bateriím AA, Takže špatně to soudruzi vymysleli.

• , zakoupeno v Benco

Dárek

• přehlednost ukazovaných údajů, dobrá cena

• , zakoupeno v EMOS.cz

Funguje

• , zakoupeno v MALL.CZ

• nízká cena, slušné funkce
    • není podsvícení
  • , zakoupeno v OKAY.cz

Mám ho velmi krátkou dobu...
    Nefunguje předpověď počasí, stále bliká polojasno.
    Ještě jsem neměnila baterku, pak se to možná spraví, ale to je fuk, já jsem si to pořídila hlavně na měření vlhkosti.
    D.

• , zakoupeno v EMOS.cz