Edison 555

• pěkný design
    • vnitřní i venkovní teplota a vlhkost
    • automatické seřízení času
    • přesná venkovní i vnitřní teplota
    • jednoduché zprovoznění (zvládne i laik)
    • obrázková předpověď je nesmyslná, ale mně to nevadí

Za tuto cenu kvalitní a pěkná stanice. Osobně doporučuji tento výrobek, na obrázkovou předpověď se stejně doma nikdo nedívá, důležitá je hlavně venkovní teplota.

• , zakoupeno v Eberry.cz

Jsem spokojen s výkonem meteostanice v rozsahu funkcí velikosti displeje a pořizovací ceny.

• , zakoupeno v Elektro-MH

meteostanice
Rozsah měřitelné teploty
ano °C

• Detaily produktu: Meteorologická EDISON stanice 555
  • Meteorologická stanice EDISON 555- rádiem řízené hodiny (DCF77) s budíkem a funkcí snooze - kalendář 2000-2099 - 12/24 h režim hodin - grafická indikace počasí a měsíčních fází - trendy teploty a vlhkosti - vnější a vnitřní teploměr (°C/°F) - vnější a vnitřní vlhkoměr - možnost připojení až 3 bezdrátových čidel - paměť pro záznam max. a min. teploty, vlhkosti - indikace úrovně pohodlí - indikace stavu baterí stanice i čidla - modré podsvícení displeje - možnost zavěšení na zeď - rozsah vnitřní a venkovní vlhkosti: 20-95% - napájení stanice: 3x 1,5V, LR6 AA baterie - napájení čidla: 2x 1,5V, LR3 AAA baterie

3zákazníci nedoporučují produkt

• pěkný design
    • vnitřní i venkovní teplota a vlhkost
    • automatické seřízení času
    • přesná venkovní i vnitřní teplota
    • jednoduché zprovoznění (zvládne i laik)
    • obrázková předpověď je nesmyslná, ale mně to nevadí

• , zakoupeno v Eberry.cz

• teplota + vlhkost pro venkovní i vnitřní čidlo
    • hodiny řízené rádiem
    • možnost připojení až 3 čidel (jedno v balení)
    • další čidla kolem 200Kč/ks
    • přijatelná cena
    • podsvícený LCD displej (modře)
    • možnost zavěšení na zeď nebo výklopný stojánek
    • pěkné zpracování přední strany (plastů)
    • horší pozorovací úhly displeje - často vidíte "duchy" ostatních symbolů
    • venkovní čidlo je připravené na zavěšení pouze na jeden šroub (zasunutí)
    • ošklivé zpracování zadních plastů
    • baterie nejsou v balení (3x AA sanice, 2x AAA čidlo)
    • po montáži na zeď dostupné pouze tlačítko "snooze/light"

Funkce:
    - hodiny
    - teplota + vlhkost
    - indikace/předpověď počasí
    - vývoj tlaku
    - zobrazení komfortu - smajlík :-) :-| :-(
    - budík s opakovaným buzením
    - kalendář
    - měsíční fáze
    - 12/24 režim hodin
    - automatické přepnutí na letní čas
    - indikace stavu baterií
    - teplota v C a F

Hledal jsem meteostanici s vlhkoměrem, ostatní funkce beru jako navíc.

• jednoduchá
    • přehledná
    • venkovní čidlo
    • bateriová

Dostačující meteorologická stanice pro běžného uživatele

• , zakoupeno v Elektro-MH

• bez problemu
    • není česky

celkem spokojenost

• čitelnost údajů
    • dosah bezdrátového čidla
    • přesné měření teploty a vlhkosti obou čidel
    • hodiny se synchronizací
    • praktický stojan
    • předpověď počasí je úplně mimo
    • nemá česky psané dny v týdnu
    • v balení chybí instalační materiál (hmoždinky, vruty) a baterie

Tato meteostanice za velmi rozumné peníze naplnila má očekávání. Display je dobře čitelný a v noci přijde vhod modré podsvícení. Hodiny synchronizované se světovým časem fungují výborně a pokud si někdo doma chce seřídit hodinky nebo mobil, jde právě k meteostanici. I když má stanice paměť s mnoha světovými jazyky, čeština mezi nimi chybí, takže se budete muset spokojit s cizojazyčným pojmenováním dnů v týdnu. Ukazatel fáze měsíce je jen drobný bonus.

Co ale nepotěší je předpověd počasí. Venkovní čidlo (mimochodem s velkým dosahem) neobsahuje barometr, takže stanice doslova stříli předpověď počasí od boku a nemá smysl na ni brát ohled. Jinak je měření teploty a vlhokosti přesné a stanici lze jedině doporučit.

Pokud ovšem chcete přístroj s přesnou předpovědí počasí, budete se muset poohlédnout po jiném zařízení se zabudovaným senzorem tlaku.

• , zakoupeno v RAJ-ELEKTRA

• dle popisu vypada velice hezky a ma vse funkce, ktere jsem chtela
    • bohuzel mi obchodem nebyl doporucen, pro velice vysokou poruchovost a proto jsem se nakonec rozhodla pro jinou alternativu

dle hodnoceni jsem si myslela, ze to bude ok, ale vlastne ani nevim, jelikoz mi prodejce doporucil jinou

• , zakoupeno v Eberry.cz

• spousta informací, bezdrátové venkovní čidlo
    • slabší pozorovací úhel
    • displej mohl být o chloupek větší (zmenšit rámeček)

za málo peněz dost muziky...

• , zakoupeno v OKAY.cz

• přehledné zobrazení teploty, času,datumu.
    • bílý rámeček - hodí se nám krásně do interiéru.
    • Modré podsvícení
    • zatím nic

Hledala,jsem jednoduchou, přehlednou meteostanici za rozumnou cenu. a tato splňuje moje očekávání.

• , zakoupeno v Eberry.cz

• měření vlhkosti vevnitř i venku
    • přehlednost
    • zprovoznění bez nastavování (stačí vložit baterky a vše se zkomunikuje samo, včetně hodin)
    • předpověď počasí si někdy ukazuje co chce (zataženo při jasné obloze a naopak)

dobrá stanice, která zobrazuje vše potřebné, přesné měření teploty a vlhkosti.