ECG MS 002

výběr barvy

• , zakoupeno v Elektrochram

Přehledný displej, nemám co vytknout, cena dobrá

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Rychlé jednoduché zprovoznění.
    • Po první noci ztráta kontaktu s vnejsimr cidlem. Po restartu již 14 dní vše perfektní

Za cenu vynikající vyrobek.

Typ produktu

Specifikace:

Meteorologická stanice

Připojení až 3 senzorů

Předpověď počasí na 1 den

Měření: vnitřní a vnější teploty, relativní vlhkosti

Zobrazení času a data

Budík s funkcí opakovaného buzení

Emotikony — sucho, mokro, komfort

Provoz na baterie — 2 × AA (není součástí)

Funkce:

• Předpověď počasí: 1 den
  • Ukazatel vnitřní teploty: -10 °C až +50 °C (+14,2 °F až +122 °F)
  • Ukazatel vnější teploty: -50 °C až 70 °C (-58 °F až +158 °F)
  • Ukazatel vnitřní a vnější vlhkosti: 1 minuta

výběr barvy

• , zakoupeno v Elektrochram

Přehledný displej, nemám co vytknout, cena dobrá

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Rychlé jednoduché zprovoznění.

Za cenu vynikající vyrobek.

• Dobrá cena
    • Vše co má funguje
    • Špatně čitelný display ze stran
    • Velmi malé čísla za desetinou čárkou u teploty
    • Dosah čidla není zrovna moc velký, nesmí být žádná překážka
    • Trochu pomalejší odezva teploměru

Za ty peníze ujde, pro mě průměr, má co jsem potřeboval

• , zakoupeno v Alza.cz

• cena a kvalita
    • zatím nic

málo peněz za hodně muziky

• , zakoupeno v Spořílek.CZ

• Relativně velký displej
    • Zobrazení vnitřní vlhkosti
    • Velké číslice času a teploty
    • DCF-77
    • Vnější čislo zobrazuje jen teplotu (ale cena tomu odpovídá)
    • Displej je malinko tmavší než je běžné -> malinko horší čitelnost než u předchozího modelu stanice
    • Malinké zobrazení desetin a data s vlhkostí
    • Čidlo nezobrazuje teplotu na sobě (opět vykoupeno cenou)
    • Neumí min a max teplotu

Protože nám odešla meteostanice, kterou jsme koupili před dva a půl rokem za poměrně drahý peníz a na různá doporučení, rozhodl jsem se, že koupím prostě to nejlevnější co najdu, protože to zase za dva roky půjde do kytek :-(. Podmínka bylo DCF (opravdu nesnáším štelování hodin a nesnáším, když mi jdou různé hodiny doma různě, byť jen třeba minutou), zobrazení alespoň vnitřní vlhkosti v novostavbě a teplota. Což mi tato stanice s cenou pod 400 splňuje. Nechtěl jsem značku Sencor, protože na ni mám svůj názor. Překvapila mě zajímavě designově řešená stanička. Má velké číslice na zobrazení teploty a času (dá se přečíst opravdu z hodně velké vzdálenosti přes celý pokoj). Vlhost, datum a desetinné místa u teploty mají sice pidi-font, ale při běžném pohledu z blízkosti stanice bez problémů přečtitelné. Stanice má trochu tmavší podklad displeje takže čísla nejsou tak kontrastní jako třeba na starém modelu, ale nic co by bylo překážkou. DCF se chytlo okamžitě. Venkovní čislo mám asi 7-8m daleko přes jednu zeď, takže s ním problém taky nemáme. Jediné co mě trochu mrzí je fakt, že stanice nemá paměť na min a max teplotu. ale vzhledem k ceně mi to ani moc nevadí. Rozhodně doporučuji jako levnou alternativu k teploměru.

• , zakoupeno v Spořílek.CZ

• Velký přehledný displej.
    • Jednoduché nastavení.

• velký displej

- levný
    - bezdrátový
    - doporučuji

• Velké číslice, dobře viditelné z velkého úhlu, hodiny se nastaví samy i v koupelně - kam jsme stanici umístili kvůli vnitřnímu měření vlhkosti.
    • Velmi dobrý dosah venkovního čidla - uvidíme, jak moc bude spotřebovávat baterie.
    • Subjektivně velmi přesné.
    • Vypadá hezky. :)
    • Čidlo musí být v suchu.
    • Desetiny stupňů mají velmi malé číslice.

Vnější čidlo nemá displej, musí být pouze v suchu a měří pouze teplotu, vlhkost je vnitřní.
    Splnilo to přesně účel, pro který jsme to umístili v koupelně: ráno víme přesný čas a venkovní teplotu a děti se naučily po koupání větrat v koupelně, dokud se neukáže prostřední smajlík :).
    Za ty peníze je to hezký, dobrý, přesný a spolehlivý výrobek.