Conrad Professional USB

jsem spokojen

• za příznivou cenu plní co nabízí
    • snadná instalace
    • slušný rozsah funkcí
    • venkovní senzory z plastu - je otázkou jak dlouho přežijí v nepříznivých klimatických podmínkách

výrobek jsem si vybral i na základě vesměs příznivých referencí
    za danou cenu nelze čekat více - odpovídá rozsahu služeb
    produkt splňuje očekávání pro které byl pořízen - nelze ale očekávat, že se v předpovědi počasí vždy "trefí", to nedokáží ani profesionálové s vybavením nesrovnatelně kvalitnějším
    porovnat výrobek s jinými srovnatelnými meteostanicemi nemohu, nemám zkušenosti
    "krmit" údaji počítač nepovažuji za rozumné - nelze předpokládat, že by se tím stal někdo expertem na počasí - na to mi stačí několik webů které mám (ani ty se často neshodnou)
    produkt lze určitě doporučit jako "pěknou hračku"

• zatím jsme spokojeni
    • zatím nic

zajímá nás jaké bude počasí a tato stanice ukazuje skoro stejně jako v televizi nebo na internetu

Typ produktu
meteostanice
Rozsah měřitelné teploty
ano °C

Meteostanice Techno Line WS-0101 Professional

Vyprodáno, nové kusy budou v prodeji koncem března 2018

Meteostanice s předpovědí na 12 až 24 hodin s DCF hodinami a profesionální výbavou senzorů. Kromě data a času ukazuje rosný bod, efektivní teplotu (Wind Chill), vývoj tlaku za posledních 24 hodin a maximální a minimální hodnoty venkovní teploty a vlhkosti.

Můžeme si nastavit funkci alarmu při překročení nastavené hodnoty rychlosti větru, úhrnu srážek, překročení vnější nebo vnitřní teploty. Součástí dodávky je SW pro zpracování naměřených údajů a USB kabel.Senzory teploty/vlhkosti vzduchu, rychlosti/směru větru a deště mohou být přimontovány na tyč. Senzor rychlosti větru a deště je propojen se senzorem teploty a vlhkosti vzduchu. Vysílač pro přenos veškerých naměřených dat je integrován v senzoru teploty/vlhkosti vzduchu. Díky tomu jsou všechny senzory umístěny na jediném místě vašeho pozemku a navíc je pro jejich napájení potřeba jen 2 baterií. Zároveň je zde také jednodušší synchronizace všech senzorů s meteorologickou stanicí.

Rozsah měření vnitřní vlhkosti vzduchu 10 - 90 %

Přenos všech data je prováděn 1 vysílačem

Vlastnosti

DCF hodiny

Datum °C/°F a 12/24-hodinový časový formát

Ukazatel efektivní teploty a rosného bodu

Paměť minimálních a maximálních hodnot Teploty interiéru/exteriéru a vnitřní/vnější vlhkosti vzduchu

Předpověď počasí na následujících 12 až 24 hodin s grafickými symboly

Ukazatel vývoje atmosferického tlaku za posledních 12 příp. 24 hodin

Funkce alarmu při překročení nastavené rychlosti větru, úhrnu srážek, překročení vnější nebo vnitřní teploty či vlhkosti

Funkce budíku

Indikace vybití baterií vnějších senzorů

Umístění na stůl nebo montáž na zeď

USB konektor pro připojení k počítači (vč.)

Software pro zobrazení a vyhodnocení naměřených dat

Podsvícený displej

Senzor rychlosti větru

Senzor směru větru

Montážní držák (tyč) senzorů s 2 úchyty

USB kabel

CD se softwarem (pro OS Windows a Windows XP - 32-bitové verze)

• kvalitně měří aktuální počasí

jsem spokojen

• za příznivou cenu plní co nabízí
    • snadná instalace
    • slušný rozsah funkcí

výrobek jsem si vybral i na základě vesměs příznivých referencí
    za danou cenu nelze čekat více - odpovídá rozsahu služeb
    porovnat výrobek s jinými srovnatelnými meteostanicemi nemohu, nemám zkušenosti
    produkt lze určitě doporučit jako "pěknou hračku"

• zatím jsme spokojeni
    • zatím nic

• Aktuální vítr, tlak, srážky
    • Téměř stanice jako mají meteorologové
    • Přesná

Stanici jsem kupoval, protože doma jsme žádnou neměli. Hned po zapojení se nám stanice velmi zalíbila. Všem koupi velice doporučuji!

• -příjemný design, přehledný display
    • -jednoduché a logické ovládání
    • -slušný dosah vysílače
    • -neruší rozhlasový příjem
    • -jednoduchá montáž
    • -nevyvážená vrtulka anemometru a směrovky větru
    • -sluneční clona venkovního čidla je absolutně neúčinná, bude nutné vyrobit si další zastínění proti slunečnímu záření
    • -s daty přetaženými do excelu nelze dále pracovat

po drobných mechanických úpravách bude zařízení snad pracovat dobře

• , zakoupeno v Conrad

Produkt dorazil v pořádku a funguje
    Vlastnil jsem levnější stanici od jiného výrobce a od začátku nezobrazovala některé údaje. Ryclost větru a srážky-porucha.
    Tahle je o dva tisíce dražší, ale funguje a má USB pro počítač.

Zajímám se o meterologii

• , zakoupeno v Conrad

• Plno funkci,prehlednost,velky dosah, pripojeni do pc, bezproblemove spojeni, dle ocekavani naplnila vse
    • Nic jsem nenasel

Spokojenost maximalni pred ni jsem mel hyundai ws 2077 r wind u ten doslova smejd sem vratil po 2 dnech urcite doporucuji toto

• , zakoupeno v tipa.eu

• Hodně funkcí dobrý přehled.
    • Zkreslené údaje teploty jak venkovní, tak vnitřní.
    • Vlhkoměr není také přesný. Ostatní jsem nemohl porovnat.

Tento produkt nedoporučuji, protože neudává přesné hodnoty.

• , zakoupeno v Alza.cz

Velká spokojenost