Bravo B-5153

Meteostanice Bravo B-5153 Díky této stanici vím, jaké počasí bylo, je a bude. Než jdete ven, tak stačí kouknout a více, co vás venku čeká. Doporučuji. Jedná se o bezdrátové...
Garantovaný nákup z Elektro-Star

• ukazuje vše, co potřebuji
  • , zakoupeno v Smartelektro.cz

• Hezký design
    • Cekem nic až na malou drobnost

Mrzí mi, že když se chci podívat jak je venku, tak se musí pokaždé zmáčknout tlačítko a potřebujete k tomu obě ruce, jinak to má hezký barevný displej.

• , zakoupeno v Bravospotřebiče.cz

• Teploty, vlhkosti a čas měří dobře.
    • Měření atmosférického tlaku mení v hPa a ani mm Hg sloupce.Předpověď počasí je jako předpověď. +-.

Přístroj jsem už vlastnil a když dosloužil, koupil jsem si stejný.

Typ produktu
meteostanice

Meteostanice Bravo B-5153

Díky této stanici vím, jaké počasí bylo, je a bude. Než jdete ven, tak stačí kouknout a více, co vás venku čeká. Doporučuji. Jedná se o bezdrátové měření, které vám zaručí větší přehled o počasí jak venku, tak i u vás doma. Meteostanice měří vlhkost, vnitřní i vnější teploty a dále uchovává záznamy maximální i minimální vlhkosti a teploty. Také zde naleznete vývoj tlaku, předpověď počasí a automatické nastavení času a data přímo na displeji.

Praktický je také kalendář, budík a možnost pověšení na zeď. Nejlepší meteostanice v dané kategorii - osobně jsem si ji pořídil domů. Mnoho měřených veličin, bohatá funkční nabídka, nepostrádá se dobrá čitelnost a celková názornost displeje. Velmi vysoká přesnost kalibrace(přesnost měřených veličin). Odběr el. energie z baterií je nízký, klasické baterie tam vydrží minimálně dva roky.

Nejvíce oceňuji přesný tlakoměr (vysoké procento úspěšnosti předpovědi počasí), záznam mezních hodnot (včetně přesného data a času), alarm pro každou veličinu (dolní a horní limit) a řízení hodin pomocí DCF signálu.

Parametry:

• bezdrátové měření vnitřní a vnější vlhkosti
  • bezdrátové měření vnitřní a vnější teploty
  • záznam minimální a maximální teploty
  • záznam minimální a maximální vlhkosti
  • vývoj barometrického tlaku
  • předpověď počasí
  • automatické nastavení času a data
  • 12 nebo 24 hodinový displej
  • kalendář
  • budík
  • LED barevný displej
  • možnost zavěšení na zeď
  • napájení stanice 3xAAA
  • napájení čidlo 2xAA
  • rozměr 8 x 17,5 cm ( š x v)

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

2zákazníci nedoporučují produkt

• přehledný displej
    • ukazuje vše, co potřebuji
  • , zakoupeno v Smartelektro.cz

• Hezký design
    • Cekem nic až na malou drobnost

• , zakoupeno v Bravospotřebiče.cz

• Teploty, vlhkosti a čas měří dobře.

Přístroj jsem už vlastnil a když dosloužil, koupil jsem si stejný.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• docela přesné čidlo - teplotě se dá věřit
    • na baterky nebo do sítě
    • automaticky neseřídí čas - jen manuálně
    • nelze pověsit na zeĎ
    • nepřesná předpověď počasí
    • není nic vidět - musí se zapnout do sítě nebo zmáčknout tlačítko !
    • špatné podsvícení displeje

Meteostanice vyniká přesným senzorem na teplotu ale tím to končí . Další přednosti vypsané u prodejců se nezakládají na pravdě - mají pokaždé podmínku nebo prostě špatná mylná informace ! Kdybych to věděl tak to nekupuji.

• docela přesně měří
    • není na zeď
    • neumí si rádiem seřídit hodiny
    • nesvítí na baterky = viditelnost nulová !

Vybíral jsem podle velikosti i podle informací kde se psalo že jsou data vidět dobře a je použitelný na zeď.
    Kdyby to platilo tak výrobek dostane 100% protože dobře měří a citlivost senzoru je výborná - chytám signál od souseda v pohodě.

Proč výrobek nemohu doporučit je ten že lze pouze postavit ,nevím jak bych ho na zeď uchytil prostě potřebuje parapet nebo poličku. Hodnoty pokud jede na baterky nejsou vidět a barevný display je černý(je tam tlačítko na přísvit na pár sekund) ,pokud ho dáte do zásuvky pak svítí a je vidět vše co je potřeba. Hodiny udajně řízené rádiem ale přestalo mě bavit čekat na doseřízení a nastavil jsem si to ručně.
    Jsem zklamaný protože jsem hledal přesně tuhle velikost na zeď a že tam bude něco vidět i na baterky.

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• ok