BRAVO B-5040

• , zakoupeno v Elektro U Herzána

• přehledný
  • , zakoupeno v SANDI

• Upoutalo mne mnoho vlastností ale i krásná panenka měnící oblečení

Již jsem stanici jednou objednala z katalogu který již neodebírám možná 10 let a protože jsem byla spokojena hledala jsem kde by se dala sehnat pro mého bratra který ovdověl aby ho něco upoutalo a potěšilo Našla jsem vás a jsem spokojena a věřím že i bratr bude potěšen

• , zakoupeno v Bravospotřebiče.cz

Vlhkoměr
Ukazatel vnější teploty
Podsvícení displeje

Meteostanice Bravo B-5040

Je fajn mít větší přehled o počasí a vědět, jak je. Teď stačí kouknout a hned vím, jak je doma a venku. Jedná se o bezdrátové měření, které vám zaručí větší přehled o počasí jak venku, tak i u vás doma. Meteostanice měří vlhkost, vnitřní i vnější teploty a dále uchovává záznamy maximální i minimální vlhkosti a teploty.

Také zde naleznete vývoj tlaku, předpověď počasí a automatické nastavení času a data přímo na displeji. Praktický je také kalendář, budík a možnost pověšení na zeď. Jedná se o podobnou stanici, jako je B-5039, s mírně jinými funkcemi (je určená spíše pro ženy, díky upravené funkci předpovědi počasí - Wheatr Girl).

K této stanici lze připojit až tři externí čidla (na frekvenci 433 MHz), čehož lze využít pro hlídání teploty venku, garáží, skleníků, dětského pokoje apod. Venkovní čidlo má krytí IPX3 (odolné vůči dešti), dosah na volném prostranství minimálně 100 m.

Parametry:

• bezdrátové měření vnitřní vlhkosti
  • bezdrátové měření vnitřní a vnější teploty
  • záznam minimální a maximální teploty
  • záznam minimální a maximální vlhkosti
  • vývoj barometrického tlaku
  • přepověď počasí
  • automatiké nastavení času a data
  • 12 nebo 24 hodinový displej
  • kalendář
  • budík
  • LED displej
  • možnost zavěšení na zeď nebo volného postavní

Jsme dlouholetým prodejcem domácích spotřebičů české značky Bravo v České republice. Máte tak 100% záruku profesionálního záručního i pozáručního servisu včetně reklamací a také záruku nákupu originálních produktů z oficiální distribuce pro Českou republiku.

• , zakoupeno v Elektro U Herzána

• přehledný

• Uz dva měsíce se nedaří propojit s venkovnim čidlem. Sou od sebe dva metry pouze pres sklo. Nefunguje ani vypnout a zapnout.
  • , zakoupeno v SANDI

• Upoutalo mne mnoho vlastností ale i krásná panenka měnící oblečení

• , zakoupeno v Bravospotřebiče.cz

je to bezva

• Bravo (Jablonné nad Orlicí), asi z Činy, ale stále Bravo
    • 4 roky a stále jede
    • odolné venkovní čidlo a i samotný přístroj, venk. čidlo vhodné na kontrolu teploty mrazáku či ledničky
    • měří relativně přesně
    • dostatek zákl. funkcí (teplota, vlhkost, tlak, čas a datum)
    • budík bych raději nepoužíval, problém ze zrušením buzení, asi bych měl najít návod
    • osvětlení displeje po 2 až 3 letech odešlo, stejně nebylo nějak učinné, tak jsem si toho všiml až dnes
    • pajduláci na displeji už jsou asi out, desing asi trochu pokulhává, ale co už, brzy to bude retro
    • venkovní čidlo měří jen teplotu, ale to je základ

mám ji už asi 4 roky a slouží bez problému a jak tak koukám, vypadá stále stejně
    zaznamenávání max/min teplot, po vyjmutí baterií se vynuluje
    pokud použijete kvalitní baterie, vydrží hodně dlouho
    výjmečně problém s načtením signálu venkovního čidla, pak je potřeba resetu
    dokonce i předpověd' počasí je asi přesná, ale přeci se spíš řídím pohledem z okna, teletextem, netem, ...

• , zakoupeno v TEshop

• dlouholetá zkušenost s tímto výrobkem v naší domácnosti.
    • Občas se ztrácí signál s venkovním čidlem (stačí vypnout a zapnout nebo chvíli počkat a zase naskočí)

Ano doporučil bych ho svým známým, už jich máme v rodině několik.

• podsvícení displeje
    • dobře uspořádaný displej
    • upozornění na změnu tlaku
    • možno více čidel
    • chybí čidlo vlhkosti

Tuto meteostanici mám už několik let a jsem s ní spokojen. Na základní předpovídaní počasí bohatě stačí.

• čitelný displej
    • podsvícení displeje
    • možnost připojení 3 senzorů
    • zaznamenávání max/min teploty
    • chybí venkovní čidlo vlhkosti

Meteostanice je celkově velmi povedená.Pěkně uspořádaný displej.Možnost nastavit upozornění na změnu tlaku.

• Supér

Luxus moc :)

• Uvedenou meteostanici mám 3 roky, pracuje bez závad a teprve nyní jsem měnil obyčejné AAA baterie u venkovního senzoru

S meteostanicí jsem plně spokojen