Sencor SWS 80

meteostanice
Rozsah měřitelné teploty
ne °C

• , zakoupeno v Elektro Spáčil

Za ty peníze dobré, trochu problém s připojením na internet.

• , zakoupeno v Alza.cz

• pěkný design
    • špatný přenos dat do základní stanice

vráceno a zakoupeno nové zboží

• , zakoupeno v Korunka.cz

• Nefunguje to, nebo to neumím dle návodu zapojit, ale udělal jsem vše podle návodu.

Něco je špatně.

Typ produktu
meteostanice
Rozsah měřitelné teploty
ne °C

Meteorologická stanice s předpovědí počasí na následující 4 dny s aktualizací dat z internetu. SPECIFIKACE: • Meteorologická stanice s předpovědí počasí na následující 4 dny • Aktualizace dat z Internetu* • Přenos z PC bezdrátovým USB vysílačem • Zobrazení času, datumu, dne v týdnu • 12/24 hod. režim • Duální budík s opakovaným buzením • Předpověď minimálních a maximálních denních teplot • Indikace intenzity UV záření • Automatické nastavení času z Internetu * Vyžaduje připojení USB k PC a k Internetu Napájení: - hlavní jednotka: 2x AA Obsah balení: 1x meteorologická stanice 1x bezdrátový vysílač s USB kabelem 1x instalační CD 1x CZ návod 1x záruční list Baterie nejsou součástí dodávky.

1zákazník doporučuje produkt
4zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Elektro Spáčil

Za ty peníze dobré, trochu problém s připojením na internet.

• do ted fungovala uz tyden nepřichází žádná předpověd

chtěla jsem meteostanici , do ted to šlo, chci vědět proc přestala zobrazovat počasí

• , zakoupeno v Alza.cz

• pěkný design
    • špatný přenos dat do základní stanice

vráceno a zakoupeno nové zboží

• skutečně aktuální data
    • vysílač vám zahltí frekvence, přestanou vám fungovat např. dálkové ovladače pro zásuvky, čidla jiných meteo stanic, pískají reproduktory u PC, pokud to je v okruhu několika metrů, nejde nastavit jiný server pro příjem dat, pokud nastavený nefunguje, což se občas stane, máte pak doma jenom drahý teploměr, který nemá ani radiové hodiny, nečitelný nepodsvětlený displej, některé antiviry bokují instalační SW

dobrý výrobek, pokud nemáte v bytě nic z výše uvedeného, dobře vidíte, máte umístěno na světle. Docela by mě zajímalo, zda vysílací výkon čidla odpovídá normám.

Něco je špatně.

• , zakoupeno v Korunka.cz

dobrá kvalita za nízkou cenu ...

• , zakoupeno v Mshop.cz

• ano

• Levný.
    • Přehledný displej.

Myslím,že pro normálního smrtelníka je postačující.

• , zakoupeno v Korunka.cz

• Výhled na další dny dopředu. Velký přehledný displej.
    • Jednu nevýhodu jsem přeci jen našel a to, jelikož tento typ nemá venkovní čidlo, nezměří venkovní teplotu právě u Vás, ale hlásí průměr z netu. Ale s tím jsem do toho šel, takže to neřeším.

Výborný kompromis mezi cenou a funkcemi přístroje. Já jsem spokojený a nenáročným uživatelům jen a jen doporučuji.

• Velký,přehledný,
    • Musím mít počítač zapnutý celý den jinak nemám celý den venkovní teplotu.

Jen pro určitý okruh lidí.(Pařmeni)