Sencor SWS 140 BU

• přesný čas
    • bezproblémový přenos dat z čidla
    • viditelnost dobrá
    • doplňkové funkce postačující

Pro produkt jsem se rozhodl na základě předchozích recenzí a po týdnu provozování a testování mohu konstatovat, že se jedná o zajímavý výrobek.

- za málo peněz hodně muziky :)
    - měření venkovní i vnitřní teploty bez jakýchkoliv problémů
    - dokonce mi hlásí teplotu i ze druhého čidla, které zůstalo po předchozím produktu (jiný výrobce, ale čidlo se hlásí)
    - předpověď počasí občas trochu pokulhává (ale dle mého názoru se spíše tato funkce bere jako doplněk)
    - přesný čas - k nezaplacení :)

Za mně produkt doporučuji.

• , zakoupeno v Elektro Spáčil

• velice jednoduché ovládání
    • poměr kvalita/cena
    • nepřenastavil se čas při změně času i přesto, že podle indikátoru byl přístroj připojen k vysílači
    • Při instalaci se nám odlomila nožička na stojánku. Museli jsme ji přilepit.

Meteostanici mohu doporučit. Je skladná, venkovní čidlo máme položené na parapetu a zdá se, že funguje dobře.

• , zakoupeno v CZC.cz

• Přehledný a jednoduchý displej.
    • Přesnot měřené teploty, +-1stupeň.
    • Předpověď počasí, neurčité, když je řízen z vysílače 1500km daleko. Nadruhou stranu, vím jak bude v Německu.

Průměrný produkt s ohledem výkon, cena.

Typ produktu
meteostanice

Meteorologická stanice Sencor SWS 140 BU je vybavena bezdrátovým senzorem měření teploty. Meteostanice Sencor SWS 140 BU má LCD displej a rádiem řízené hodiny a kalendář. Meteostanice Sencor SWS 140 BU měří vnitřní i vnější teplotu.

Technické parametry

LCD displej

Rádiem řízené hodiny a kalendář

Zobrazení času, datumu, dne v týdnu                            12/24 hod. režim

Budík jednorázový nebo pro pracovní dny

Vnitřní teplota a vnější teplota

• Vnitřní teplota: -10°C až 60°C
  • Přesnost měření: +/- 1°C(0°C až 40°C) a +/-2°C(0°C až -10°C; 40°C až 60°C)
  • Vnější teplota: -30°C až 60°C
  • Přesnost měření: +/- 1°C(0°C až 40°C) a +/-2°C(0°C až -30°C; 40°C až 60°C)

Paměť max a min hodnot teploty

Trend teploty

Upozornění na překročení nastavené vnější teploty

Ikony předpovědi počasí

Indikace vývoje tlaku vzduchu

Zobrazení teploty v °C nebo °F

Bezdrátový senzor 433 MHz - pouze jeden kanál

Instalace na stůl

Napájení : 2xAAA (stanice), 2xAAA (senzor)*                            * Baterie nejsou součástí dodávky

• Rozměry stanice: 130 x 70 x 14 mm
  • Rozměry senzoru: 115 x 38 x 20 mm
  • Váha stanice: 160 g
  • Váha senzoru: 43 g

• přesný čas
    • bezproblémový přenos dat z čidla
    • viditelnost dobrá
    • doplňkové funkce postačující

- za málo peněz hodně muziky :)
    - měření venkovní i vnitřní teploty bez jakýchkoliv problémů
    - přesný čas - k nezaplacení :)

Za mně produkt doporučuji.

• , zakoupeno v Elektro Spáčil

• velice jednoduché ovládání
    • poměr kvalita/cena
    • Při instalaci se nám odlomila nožička na stojánku. Museli jsme ji přilepit.

• , zakoupeno v CZC.cz

• Přehledný a jednoduchý displej.
    • Přesnot měřené teploty, +-1stupeň.

Průměrný produkt s ohledem výkon, cena.

• Velký displej
    • animace počasí
    • přesné měření
    • Rádiem řízený, kalendář a hodiny
    • špatně se to dává do toho stojanu.
    • Neměří vlhkost

Velmi kvalitní meteostanice s přesným měřením, vnitřní i venkovní teplotu, a skoro přesnou předpovědí, ale pro běžného uživatele velmi dobrý, už dlouho jsem něco takového hledal, je velmi jednoduchý na ovládání a moc se mi líbí že datu a čas se nastaví automaticky, a přesně, je to velmi kvalitní meteostanice, funguje podle mých představ a všem co se zajímají o měření teploty, bych tento produkt doporučil, pro tento produkt jsem se rozhodl po doporučení z internetu a jejich recenzí, a tato meteostanice byla opravdu levná jen za 400 kč z původních 699kč tak jsem jí koupil, mám jí už skoro měsíc a funguje skvěle a jinou bych asi nekupil, a kvalita cena odpovídá, nemám asi už víc co dodat je to prostě perfektní meteostanice.

• , zakoupeno v KupToTu.cz

• Přehledný, zcela dostačující základní funkce

Chtěla jsem přehlednou meteostanici s funkcí barometru. Meteostanici mám na vnitřním parapetu a jediný senzor hned za oknem (na místě, kam nesvítí přímo slunce) tak nemohu posoudit dosah. Předpověď celkem vychází. Když jsem se jeden den k večeru podivila, proč vidím na displeji mraky a déšť, když venku byla modrá obloha s bílými obláčky, tak jsem se už nedivila ráno, když bylo zataženo a pršelo. Takže usuzuji, že neodpovídá aktuální situaci venku, ale spíš naznačuje tendenci vývoje počasí. Předtím jsem měla ještě jednodušší zařízení, spíš digitální teploměr s ukazatelem vnitřní a vnější teploty, tak jsem tentokrát volila typ s předpovědí počasí. V kamenném obchodě jsem se podívat nebyla. Jelikož nevybírám zboží podle toho, zda je nejlevnější ze všech dostupných produktů, takže jsem vybrala ten, který se mi líbil, měl požadované funkce, ale ne mnoho dalších, aby byl přehledný. Poté jsem ho zakoupila v obchodě, kde ho ve srovnání cen konkrétního produktu nabízeli za slušnou cenu, přestože se jednalo o obchod, kde jsem předtím ještě nenakupovala.

• , zakoupeno v Alza.cz

• je super,velky displej a je docela presna
    • nevim zatim ji mam chvili

v pohode